ایده های تجاری برای دکوراسیون اداری

خانه / مقالات  / ایده های تجاری برای دکوراسیون اداری
Office decoration

ایده های تجاری برای دکوراسیون اداری

آیا دکوراسیون اداری دفتر کار شما نیاز به تجهیز دارد؟

تغییرات کامل دکوراسیون اداری یک دفتر هزینه های زیادی را در بر دارد و اصلا هم اقتصادی نیست. با این حال راه های خاصی وجود دارند که با کمک آن ها می توانید زیبایی و کارایی محیط خود را بدون هیچ هزینه ای ارتقا دهید. در اینجا به ۵ روش برای ایجاد در تنوع در کسب و کار شما اشاره می کنیم:

نیم اشکوب های دفتر

این فضاها برای شما امکان دو برابر کردن سطح قابل استفاده در طبقه را فراهم می آورند و معمولاً با حذف نیاز به جا به جایی، نصب نیم اشکوب راهی کاربردی و شیک برای فضاهای کاری تجاری، خرده فروشی و صنعتی می باشد. علاوه بر افزودن جلوه ای شیک برای ساختمان شما، نیم اشکوب ها بسیار مقرون به صرفه بوده و نسبت به نقل مکان کردن در هم گسیختگی کمتری را برای شما ایجاد می کند. همچنین نصب این فضا ها با توجه به شرایط بیشتر از یک روز طول نمی کشد.

دیوار و پارتیشن های اداری شیشه ای

شیشه یکی از متریال های مدرن و جذاب است که این روز ها کاربرد فراوانی در دفاتر، خرده فروشی ها و نمایشگاه ها دارند. پارتیشن اداری شیشه ای بدون قاب نیازِ هر دفتر کار است. با استفاده از آن ها می توانید فضای بین میز کارها را جدا کرده، منطقه برگزاری جلسه ایجاد نموده و در کناره های ساختمان فضای راهرو ایجاد کنید. پارتیشن اداری شیشه ای حریم خصوصی بیشتری برای شما فراهم کرده و سدی در برابر سرو وصدای اطراف در ساختمان هایی با پلان باز است. دیوار ها و پارتیشن های شیشه ای می توانند به صورت سفارشی و با توجه به محیط کاری شما ساخته شده و نام تجاری و یا لوگوی شما نیز روی آن ها حک شوند.

پارتیشن های فلزی

پارتیشن اداری فلزی گزینه ای عالی برای انبار ها و کارخانه ها هستند. زیرا در این محیط ها به فضایی جداگانه برای نگهداری کالا ها و یا ایجاد دفتر اداری نیاز است. در زمان ایجاد فضای اداری کارخانه، محوطه کارخانه و یا اتاق نظافت، با دوام بودن و نصب آسان پارتیشن اداری فلزی آن ها را به بهترین گزینه برای استفاده در چنین وضعیت هایی تبدیل کرده است. شما می توانید این پارتیشن ها را باتوجه به نیاز و بودجه خود انتخاب کنید. در صورت لزوم از پارتیشن های عایق بندی شده و ضد حریق استفاده کنید.

انبارداری خلاقانه

بسیاری از کارخانه ها در تلاش برای استفاده از راه کار های مؤثر در انبارداری هستند؛ بنابراین تخمین فضای مورد نیاز و کاربردی امری مهم است. قفسه بندی و انبارداری صنعتی به انبار های کالا و فضاهای فرده فروشی اختصاص دارد تا از کاربردی بودن هر اینچ فضای موجود با بیشترین پتانسیل اطمینان حاصل شود. بنابرین افزایش بهره وری از فضای موجود باعث به افزایش درامد کمک به سزایی می کند. اضافه شدن قفسه بندی چند لایه به یک دفتر کار برای افزایش کاربرد فضا های عمودی دیوار با توجه به نیاز شما و تنظیم ارتفاع آن ها بسیار مفید واقع خواهد شد.

مبلمان اداری سفارشی

یکی دیگر از مهمترین تجهیزات مورد نیاز دفتر شما، مبلمان و اثاثیه قابل استفاده در آن است و اگرچه خرید آنلاین این لوازم برای شما هزینه کمتری خواهد داشت، بهتر از از نوع سفارشی آن ها استفاده کنید. این لوازم سفارشی با فرهنگ و فضای شما تناسب بیشتری نسبت به نمونه های آماده خواهند داشت. یک طراح مبلمان اداری سفارشی میتواند نسبت به شرایط موجود گزینه های خوبی را به شما پیشنهاد دهد. مخصوصا اگر پلان ساختمان اداری شما باز است، بهترین راه سفارش دادن لوازم مورد نیاز یرای محیط کار، پذیرش و اتاق جلسه فکری کاملاً عاقلانه می باشد.

دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را ثبت کنید