شیوه های نوین در طراحی دکوراسیون داخلی (بخش دوم)

خانه / مقالات  / شیوه های نوین در طراحی دکوراسیون داخلی (بخش دوم)
Modern painting techniques in decoration design

شیوه های نوین در طراحی دکوراسیون داخلی (بخش دوم)

شیوه های نوین نقاشی در طراحی دکوراسیون

نقاشی ساختمان با تغییر کلی در ظاهر محیط، یکی از ساده ترین شیوه های نوین در طراحی دکوراسیون داخلی محیط زندگی شما در کمتر از یک روز می باشد. چه شما این کار را خودتان انجام بدهید چه برای انجام آن به یک فرد متخصص هزینه پرداخت کنید. یک رنگ شاداب کننده با کمترین هزینه به فضای خانه شما زندگی می بخشد.
انتخاب رنگ امری کاملا شخصی است و شما در این مورد نباید پیرو مدی باشید که به آن علاقه ندارید. از همه مهمتر شما کسی هستید که قرار است هر روز با این رنگ ها زندگی کند. گرچه برخی از رنگ های امروزی بسیار جذاب و شگفت انگیز بوده و مطابق با علایق و بودجه افراد مختلف هستند.
سبز تنها نمادی از ساخت و تولید نیست. سایه های روشن رنگ سبز معمول تر از دیگر طیف های آن هستند. افزودن کمی سبز زمردی تیره به فضا های کوچک تر توصیه می شود.

به دنبال جریان رنگ های طبیعی، آبی و بنفش در حال حاضر رنگ های گرمی هستند. این سایه های آرامش بخش و تسکین دهنده به زندگی های شلوغ امروزی صلح و آرامش هدیه میکنند. گرچه این رنگ ها بسیار مناسب جهت استفاده در اتاق خواب ها هستند تا به خوابیدن کمک کنند، به منظور استفاده در اتاق های نشیمن و فضای غذاخوری نیز جهت ایجاد محیطی آرام مناسب هستند. این خانواده رنگ ها از طیف خیلی تیره تا روشن به طور جهانی رایج هستند.

شابلون، عکس برگردان و نقاشی های روی دیوار جایگزین و زینت بخش های مکمل برای نقاشی ساختمان هستند. شابلون ها در واقع این امکان را برای شما فراهم می آورند تا به سادگی محیط زندگی خود را شخصی سازی کرده و به روش خود تزئین کنید. شابلون هایی به سایز دیوار که جایگزین های دائمی برای عکس برگردان ها هستند نیز وجود دارند که برای ایجاد قسمت های تزئینی و ایجاد حاشیه مناسب هستند.

عکس برگردان و یا نقاشی های روی دیوار برای آزمایش طرح قبل از اجرای آن بسیار مناسب است. اگرچه این شیوه ها می توانند به عنوان گزینه ای طولانی مدت برای تزئین منزل مورد استفاده قرار بگیرند. این عکس برگردان های با کیفیت و پوسترهای طراحی شده خاص به منظور استفاده طولانی مدت طراحی شده اند. نگران پرداخت کم در برابر استیکرهای ارزان قیمت نباشید. وب سایت های بسیاری وجود دارند که به این شیوه از دکوراسیون اختصاص داشته و دارای عکس برگردان و نقاشی های روی دیوار با بالاترین کیفیت هستند.
بر اساس سایز این برچسب ها نصب آن ها نیاز به کمی دقت داشته و می توانید در انجام این کار از یک خدمه ساده استفاده کنید. در صورت اتصال صحیح این عکس برگردان ها جلوه ای زیبا و رویایی برای محیط شما ایجاد خواهند کرد. گرچه اگر آن ها را به درستی نصب نکنید، این برچسب ها بی ارزش به نظر می آیند. بنابرین توصیه می کنیم برای کسب نتیجه مطلوب از حداقل یک نفر کمک بگیرید.

خودتان دست به کار شوید و یا از نیروی متخصص کمک بگیرید؟
نیاز برای استفاده از پیمانکاران حرفه ای و یا افراد عادی آماده به خدمت با یکدیگر البته بسته به اندازه و میزان سختی پروژه ی شما متفاوت است. چیزی حتی به سادگی نقاشی ساختمان درجه های مختلف سختی را شامل می شود. نقاشی ساختمان در مقیاس کلی که اتاق های بسیاری را در منزل شامل می شود، از زمان نقاشی تا خشک شدن نیازمند زمان بسیاری بوده و فضای خانه را تا مدت ها ناراحت می کند. این فرآیند به طور قابل ملاحظه ای می تواند با استخدام یک خدمه نقاش تسریع شود. از سوی دیگر اگر شما به راحتی در حال بازسازی حمام و یا کار با شابلون هستید، این کار می تواند به طور مؤثر توسط خود شما و در منزل انجام شود.

اگر شما درگیر پروژه ای بزرگ هستید و یا پروژه شما نیاز به یک کارشناس متخصص دارید بی درنگ با یک متخصص تماس بگیرید. زمانی که شما تصمیم به استفاده از یک متخصص را بگیرید لیستی طولانی و ترسناک از نام ها و شماره تلفن های آن ها پیش روی شما قرار می گیرد. خوشبختانه وب سایت ها، متخصصان را با مشتریان اتصال داده و زمان کمتری از شما صرف پیدا کردن نیروی متخصص می شود.

این وب سایت ها برای شما دو امکان را فراهم می آورند. شما می توانید در میان پروفایل های پیمانکاران با صلاحیت و محلی چست و جو کرده و سپس با آن ها در مورد پروژه خود تماس بگیرید. همچنین شما می توانید نظرات نوشته شده در مورد پست های مشتریان قبلی را مطالعه کنید.
گزینه دیگر شما این است که پروژه خود را به صورت آنلاین در معرض دید دیگر قرار داده و ارسال نمایید. سپس صبر کرده تا پیمانکاران آن ها را بیابند. متخصصان با پیشنهادات خود با شما در تماس بوده و برای شما امکان تحقیق در مورد هر یک را فراهم می آورد. پیشنهادات را سبک سنگین کرده و با توجه به بودجه و شرایط بهترین تصمیم را بگیرید.

همیشه پیش از شروع در باره ی پروژه تان با فردی متخصص که برای انجام پروژه به کار گماشته اید صحبت کنید. چه زمانی که شما پروژه منزلتان را به یک طراح دکوراسیون داخلی حرفه ای سپرده باشید و چه به سادگی خدمه ای را برای رنگ کردن آشیانه گرفته باشید، پیش از هر اقدامی با او در رابطه با انتظارات و خصوصیاتی که مد نظرتان است صحبت کرده تا وی بتواند بدون صرف کردن وقت اضافه به پیشبرد پروژه شما کمک کند.

۲ Comments
  • آموزش آشپزی

    پاسخ شهریور ۲۰, ۱۳۹۶ ۵:۰۴ ب.ظ

    ممنون از آموزش هایی که قرار می دهید

دیدگاه خود را ثبت کنید