میز اداری

محصولات میز اداری مکعب

میز اداری یکی از اجزای اصلی دکوراسیون اداری است و در طراحی دکوراسیون اداری نقش بسیار پر رنگی دارد. یک میز اداری خوب ویژگی هایی دارد که آن را از سایر میزهای اداری متمایز می کند. میز اداری پرکاربردترین وسیله‌ای است که کارمندان و حتی مدیران به طور مرتب با آن سر و کار دارند؛ و در واقع ساعات متوالی فعالیت آنها هنگام کار پشت این میزها می‌گذرد. پس بسیار مهم است که میز اداری دارای کیفیتی بالا و متناسب با اهداف از پیش تعیین شده باشد. اگر شما هم قصد دارید میزهای اداری شرکت خود را تغییر دهید؛ آشنایی با انواع میزهای اداری و نکاتی درباره خرید میز اداری مناسب و… از مواردی است که باید به آن توجه کنید. توجه کنید که نه تنها فرآیند طراحی و تولید میز اداری مسئله ای تخصصی است. بلکه خرید میز اداری مناسب هم مسئله ای تخصصی در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی خواهد بود.

” گروه مکعب  با در نظر گرفتن استانداردهای روز دنیا و  با توجه به دانش طراحی صنعتی، مجموعه متنوعی از انواع میز اداری با اهداف مختلف را ارائه می کند “

محصولات میز اداری مکعب با رعایت اصول ارگونومی تهیه می‌شود. محصولات ما باعث می شود کارکنان با بهره وری بیشتر و خستگی کمتری، از آن استفاده کنند. هدف ما در گروه مکعب ایجاد فضایی آرامش بخش برای کار با تجهیزات مناسب و بهره وری بالا است. فراموش نکنید که میز اداری اصلی ترین عنصر یک دکوراسیون اداری است که سایر مبلمان اداری حول محور آن می چرخد. از سویی این محصولات پر هزینه ترین بخش خرید مبلمان اداری است. در نتیجه انتخاب مناسب و همکاری با گروه های با سابقه مثبت در امر طراحی دکوراسیون اداری، موضوع بسیار مهمی است.

انتخاب میز اداری

یک میز اداری خوب میزی است که بتواند با استفاده از ویژگی‌های مختلف و طراحی درست، از طرق گوناگون کارایی کارکنان را بالا ببرد. اولین نکته در این زمینه نیز استاندارد بودن میز است. یک میز اداری استاندارد دارای اندازه‌های دقیقی است؛ و کارمندان را هنگام کار دچار خمودگی، خستگی و دردهای احتمالی گردن و ستون فقرات نمی‌کند. در این زمینه مهم‌ترین نکته نیز ارتفاع، جنس و مساحت سطح میز است. البته موضوع فعالیت و روش کار کارکنان نیز در انتخاب یک میز اداری مناسب بسیار تاثیرگذار است. به عنوان مثال کارکنانی که تنها با کامپیوتر کار می‌کنند؛ معمولا دارای میزهای خلوت‌تری هستند و به مساحت بالایی نیاز ندارند. در مقابل کارکنانی که به طور دائم مشغول نوشتن یا طراحی روی کاغذ هستند؛ نیازمند میز بزرگ‌تری خواهند بود. در نهایت این موارد با کاهش خستگی و فشار روی کارکنان و راحت کردن فرآیند کار، می‌تواند موجب افزایش کارایی و بهره‌وری کلی شرکت شود.

نکته دیگر در زمینه انتخاب یک میز اداری خوب مسئله دوام است. به طور معمول شرکت‌ها هر چند سال یکبار اقدام به تغییر و تحول در دکوراسیون اداری خود می‌کنند؛ پس بسیار مهم است که میزهای اداری خریداری شده با کم‌ترین استهلاک به کار خود ادامه دهند و پس از سالها کار، همچنان کیفیت روزهای اول را داشته باشند. این موضوع هزینه‌های شرکت را کاهش می‌دهد.

نکته دیگر در انتخاب یک میز اداری خوب هماهنگی آن با فضای کلی شرکت، ویژگی‌های برند و فرهنگ سازمانی آن است. در واقع میز اداری انتخابی شما باید بتواند با سایر اجزای دکوراسیون و مبلمان اداری هماهنگ باشد؛ و ساختار بصری یکپارچه‌ای را ایجاد کند. برای ایجاد چنین فضایی مشاوره گرفتن از یک شرکت متخصص در طراحی دکوراسیون اداری بهترین نتیجه ممکن را به ارمغان می‌آورد.

در نهایت انتخاب یک شرکت معتبر در زمینه مشاوره و خرید میز اداری می‌تواند موجب تجربه خرید بهتر و مناسب‌تری شود. همچنین دارا بودن گارانتی معتبر و اطمینان از کیفیت و قیمت مناسب محصولات دریافتی، از دیگر ویژگی‌های خرید از چنین شرکت‌هایی است.

” نیازی به جستجو بیشتر نیست اگر به دنبال یک میز اداری مناسب برای خانه یا دفتر کار خود هستید با گروه مهندسی مکعب تماس بگیرید ”
” گروه مکعب طیف گسترده‌ای از انواع میزهای اداری مدرن، متناسب با دکوراسیون اداری با بهترین قیمت ارائه میدهد “

انواع میز اداری

محصولات میز اداری با اهداف مختلفی طراحی و تولید می شوند؛ و هرکدام با توجه به اهداف مدنظر دارای ویژگی خاصی از نظر اندازه، طرح و رنگ دارند. آشنایی با انواع میز اداری کمک می کند تا بهتر بتوانید برای فضاهای مختلف دفتر کار خود، میزهای مناسبی انتخاب کنید.

  • میز مدیریتی
  • میز کارمندی
  • میز منشی
  • میز کار گروهی
  • میز کنفرانس
  • میز پذیرش
  • میز پذیرایی

ویژگی های انواع میز اداری

 

در اینجا می توانید ویژگی های انواع میز اداری را با توجه به هدف استفاده مطالعه کنید:

میز مدیریتی

میز اداری مدیریتی باید میزی متمایز از سایر میزهای محل کار باشد. وجود شکوه و جلال بیشتر در میز مدیریتی با استفاده از اندازه های بزرگ تر و اهمیت دادن به جزئیات و امکانات بیشتر ممکن می شود.
ویژگی های کاریزماتیک میزهای مدیریتی در جلب نظر مشتریان، همکاران و کارمندان اثر زیادی دارد و نمایان گر قدرت مدیریتی شماست. میزهای مدیریت را می توان با استفاده از چوب، فلز، آلومینیوم و شیشه ساخت. اما آنچه مهم است، کیفیت مواد به کار رفته در آن و ظرافت طراحی است.

توجه کنید که منظور از تمایز میزهای مدیریت با سایر میزها، تفاوت عمیق در تم کلی کار نیست. چرا که باید تمام عناصر دکوراسیون اداری از هماهنگی و نظم درونی مناسبی در قیاس با یکدیگر برخوردار باشند. در نتیجه میز مدیریتی باید در عین تمایز از نظر طرح و رنگ، تم اصلی کار را رعایت کرده و در هماهنگی کامل با فضا و عناصر آن باشد.

میز کارمندی

آنچه در میز اداری کارمندی مهم است، راحتی استفاده و کاربردی بودن آن است. کارمندان معمولا ساعات طولانی را پشت میزهای خود مشغول به کار هستند و کمر، گردن، دست ها و باقی بخش های بدن آن در معرض آسیب های ناشی از نشستن طولانی است. از این رو وجود استانداردهای لازم در میز کارمندی در جهت افزایش سلامت و انرژی کارمندان و افزایش بهره وری آنها نقش مستقیم دارد.

از طرفی یک میز اداری کامل که دارای امکانات مناسبی از جمله مساحت کافی روی میز، دسترسی های مناسب به برق و… و فضای ذخیره سازی کافی به صورت کمد و قفسه، باشد، می تواند در نظم دهی و افزایش کارایی کارمندان موثر باشد.

در نهایت فراموش نکنید که میز کارمندی هم مانند سایر میزهای اداری باید در هماهنگی کامل با طرح کلی دکوراسیون اداری شما باشد.

میز منشی

میز منشی یا همان میز پذیرش یکی از انواع میز اداری است که در تمامی دفاتر اداری مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع میز اداری خط مقدم طراحی دکوراسیون اداری شما در مواجه شدن با ارباب رجوع است. از این رو شکل ظاهری آن می تواند بسیار مهم باشد. این میز علاوه بر اینکه باید احساسی مثبت را به مراجعان القا کند، باید بتواند فضایی مناسب برای خدمات منشی گری و راهنمایی ارباب رجوع فراهم کند.

این نوع میز اداری را با طراحی های بسیار زیبا وشیک متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار خود انتخاب کنید. توجه کنید که میز منشی تنها برای منشی نیست و اگرچه باید تمام ویژگی های میز کارمندی را داشته باشد؛ اما باید بتواند پاسخگوی نیازهای مراجعین نیز باشد.

میز اداری

میز کار گروهی

میز کار گروهی معمولا جایگزینی برای میز کارمندی است. این میزها بیشتر در دفاتری استفاده می شود که فضای کافی برای استفاده از میز کارمندی تکی نیست. میزهای کار گروهی نیز باید همه ویژگی های میز کارمندی را در خود داشته باشند.

در صورتی که تصمیم به خرید میز کار گروهی گرفته اید، توجه کنید که با توجه به محدودیت های این نوع میز، با حساسیت بیشتری ویژگی های ضروری مورد نیاز کارمندان خود را در آنها بررسی کنید.

میز کنفرانس

میزهای کنفرانس از دیگر انواع میز اداری هستند. میزهای کنفرانس حساسیت سایر میزهای اداری را از نظر راحتی و ارگونومی ندارند. همین ‌طور از نظر دوام نیز اگرچه کیفیت بالا همیشه امری مهم است؛ اما از آنجا که استفاده متوالی و زیادی از میز کنفرانس نمی‌شود، زیبایی ظاهری و جذابیت آن بسیار مهم‌تر است.

دقت داشته باشید که میز کنفرانس معمولا محلی برای انجام مذاکرات مهم، روبرو شدن با شرکای تجاری و عقد قراردادهای کاری است. پس بسیار مهم است که در فضایی شیک و زیبا پذیرای این افراد خاص باشید.

میز پذیرش

میزهای پذیرش معمولا دارای جزئیات بیشتری هستند. این نوع میز اداری باید علاوه بر کیفیت بالا (به دلیل استفاده همیشگی منشی از آن) بسیار شیک و جذاب باشند. واقعیت این است مشتریان شما در اولین مواجهه با دفتر کارتان، با میز و منطقه پذیرش روبرو خواهند شد.

پس میز پذیرش می‌تواند تاثیر اولیه و مهمی را بر مراجعان دفتر کار شما داشته باشد. در این شرایط اگر از کسب و کارهایی هستنید که مراجعان حضوری بالا و موثری دارید؛ بهتر است به فکر طراحی یک میز پذیرش مناسب باشید.

 

” سفارش میز اداری مدرن، طراحی و تولید انواع میز اداری با بهترین کیفیت و قیمت را از مجموعه مکعب گروپ بخواهید “

میز کنفرانس