پارتیشن‌های شیشه‌ای و پارتیشن‌های استاندارد

پارتیشن‌های شیشه‌ای واستاندارد

پارتیشن‌های شیشه‌ای و پارتیشن‌های استاندارد

شاید تفاوت بین پارتیشن‌های شیشه‌ای و استاندارد واضح به نظر برسد، اما در واقع تفاوت‌های آنها خیلی بیشتر از ظاهر آنهاست.هر دو نوع پارتیشن مزایا و جنبه‌های مثبت بی‌شماری دارند که انتخاب آنها بسته به نیازها و بودجه سازمان خواهد بود. در زیر به بررسی هر دو نوع پارتیشن اداری می‌پردازیم و مزایای هرکدام را شرح می‌دهیم.

پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای

جذابیت بصری

پارتیشن‌های شیشه‌ای ظاهری حرفه‌ای و شیک دارند. آنها می‌توانند تاثیرمثبتی بر روی مشتری‌ها بگذارند و فضای کاری مثبتی برای کارکنان ایجاد کنند. شیشه مات حتی می‌تواند ظاهر جذاب‌تری به محیط کار اضافه کند.

تنوع

پارتیشن‌های شیشه‌ای را می توان و در اشکال و اندازه‌های مختلف طراحی و سفارشی کرد. اگر برای تقسیم‌بندی فضای کاری خود، پارتیشن‌های شیشه‌ای را انتخاب کرده‌اید، حتما سفارشی کردن طرح پارتیشن اداری را هم در نظر بگیرید.

نور

پارتیشن‌های شیشه‌ای امکان عبور نور طبیعی از پنجره‌ها به محل کار را فراهم می‌کند. معمولا در دفاتر کار، نور طبیعی بسیار محدود است. به این ترتیب پارتیشن‌های شیشه‌ای به کاهش استفاده از نور فلورسنت نیز کمک می‌کند. و همین امر موجب صرفه‌جویی در مصرف برق و کاهش هزینه‌ها می‌شود.

ارزان

نصب پارتیشن‌ شیشه‌ای، نسبت به ساخت‌وساز دیوارهای بتنی، هزینه‌ کمتری می‌برد. این نوع پارتیشن‌اداری با دوام هستند و می‌توان آنها را با توجه به تغییراتی که در دکوراسیون داخلی محیط کار اتفاق می‌افتد، باز و دوباره در جای دیگر نصب کرد.

کاهش سر و صدا

پارتیشن‌های شیشه‌ای جدید، عایق سر و صدا های محیط نیز هستند. این امر به ویژه زمانی اهمیت دارد که سازمان با مسائل محرمانه سروکار دارد. علاوه بر این، شیشه‌های مات نیز حریم خصوصی بیشتری را فراهم می‌کنند. این موضوع برای افرادی که جلسات مکرر دارند بسیار مهم است.

ایجاد انگیزه

کار در یک محیط خوشایند با نور طبیعی موجب افزایش روحیه کارکنان خواهد شد. بهره‌وری و رضایت کارکنان بیشتر خواهد شد و محل کار نیز تبدیل محیط کارآمدتری برای کار می‌شود.

پارتیشن‌های اداری سنتی

حریم خصوصی و فضا

تک تک کارمندان فضای کاری خود و همچنین همه چیزهایی که برای انجام کار خود نیاز دارند را خواهند داشت. آنها باید بتوانند در محیطی آرام کار کنند و به کامپیوتر و سایر تجهیزات اداری خود دسترسی داشته باشند.

کار تیمی

وقتی کارمندان نیاز به همکاری با هم داشته باشند، پارتیشن‌ها به آنها امکان دسترسی به یک فضای کاری مشترک و محیطی آرام برای برنامه‌ریزی تیمی می‌دهد.

طراحی

پارتیشن‌های اداری علاوه بر این که فضای مورد نیاز برای کار کارمندان را فراهم می‌کنند، از نظر بصری نیز به زیبایی و جذابیت دکوراسیون اداری سازمان می‌افزایند. پارتیشن‌ها را می‌توان طوری طراحی و سفارشی کرد که در هر فضایی نصب شوند، حتی اگر نقشه ی فضا بدقواره باشد.

مقرون به صرفه

این پارتیشن‌ها مقرون به صرفه هستند. شاید به دوام پارتیشن‌های شیشه‌ای نباشند، اما بسیار مقرون به صرفه هستند و می‌توانند تا چندین سال نیاز شما را برآورده کنند.

دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را ثبت کنید