پارتیشن آلومینیومی

با استفاده از پارتیشن‌ آلومینیومی گروه مکعب فضای کاری خود را زیبا و  بهینه کنید

پارتیشن آلومینیومی تک جداره

پارتیشن آلومینیومی تک جداره

پارتیشن اداری تک جداره آلومینیومی

 

پارتیشن آلومینیومی یکی از انواع پارتیشن های اداری است. این نوع پارتیشن اداری از آلومینیوم سبک با زیبایی ظاهری و استحکام بالا ساخته می شود. همچنین در این مدل از پارتیشن آلومینیومی می توانید از شیشه به صورت مات، شفاف و طرح دار برای نور گیری اتاق استفاده کنید همچنین برای زیبایی ظاهری و طرح بخشیدن می توان از mdf هم استفاده کرد.

پارتیشن آلومینیومی دو جداره

پارتیشن اداری دو جداره

پارتیشن اداری دو جداره آلومینیومی

 

این نوع پارتیشن اداری دارای یک ساختار از جنس آلومینیوم است. از مزیت های این نوع پارتیشن آلومینیومی می توان به نصب سریع , زیبایی ,قابل تعویض بودن قطعات خراب شده ,درگیر شدن فضای کمتر و قابل جا به جا شدن راحت اشاره کرد. همچنین این نوع پارتیشن آلومینیومی با ترکیب ام دی اف ترکیب زیبایی به محیط می بخشد. نوع پروفیل آلومینیوم آنادایز شده است که رنگ بندی متفاوتی دارد رنگ نقره ای، مشکی، طوسی، سفید و برای محیط های اداری استفاده می شود همچنین استفاده از این نوع پارتیشن آلومینیومی صدا را تا ۷۰/۸۰ درصد کاهش می دهد.

مزایای استفاده از پارتیشن آلومینیومی چیست؟

کارفرمایان هنگام طراحی دکوراسیون محل کار، برای جدا کردن آن به بخش های کوچکتر، اغلب از پارتیشن اداری استفاده می کنند. پارتیشن بندی علاوه بر اینکه یک راه ارزان و اقتصادی برای ایجاد فضاهای اداری جداگانه برای کارمندان است، مزایای دیگری هم دارد.

فریم این نوع پارتیشن اداری از آلومینیوم ساخته شده است، جداره آن با ام دی اف و شیشه تکمیل شده است .با توجه به استفاده شدن فلز آلومینیوم درآن ، سبک بوده، استحکام بالایی داشته و به راحتی جابه جا می شود. همچنین پارتیشن آلومینیومی در برابر رطوبت و تغییر دما مقاوم بوده و قابلیت بازیافت دارد.
این نوع پارتیشن در دو نوع پارتیشن آلومینیومی تک جداره و پارتیشن آلومینیومی دو جداره ساخته می شود. ضخامت تک جداره آن در حدود ۴ تا ۶ سانتیمتر و دوجداره آن بین ۴ تا۸ سانتی متراست. شیشه استفاده شده در این نوع پارتیشن آلومینیومی به ضخامت ۴ میلی متر می باشد. رنگ چوب و طرح شیشه بنابر سلیقه مشتری تعیین می گردد.
پارتیشن آلومینیومی درارتفاع نیمه بلند، بلند و تا سقف اجرا می شود. شما میتوانید لوگوی خود را نیز بر روی شیشه قرار دهید.

۵ مزیت نصب سیستم های پارتیشن آلومینیومی برای افزایش بهره وری در محیط کار

فضای داخلی دفتر خود را با پارتیشن آلومینیومی پارتیشن بندی کنید. این ادعا که پارتیشن بندی دفتر کار شما هنگامی‌که که تجارت تان در حال رشد مضاعف است تصمیمی عاقلانه نیست، یک ادعای کاملا درست است. فضاهای اداری کوچکتر و کوچکتر می شوند و در چند سال آینده نیز مساحت زمین های موجود جهت استفاده به عنوان فضای اداری نیز کاهش خواهد یافت. بنابراین، هنگامی‌که شما نمی توانید اتاق دیگری برای گسترش شرکت خود پیدا کنید، چه کاری انجام می دهید؟ شما می توانید دفتر کار خود را با استفاده از سیستم های پارتیشن آلومینیومی یا شیشه ای، به دو بخش تقسیم کنید که در بسیاری از فروشگاه های موجود در بازار وجود دارد و توسط بسیاری از تولید کنندگان پیشرو در این صنعت ساخته می شوند. اجازه دهید به عواملی که قبل از خرید پارتیشن آلومینیومی مناسب برای دفتر کار خود نیاز دارید، توجه داشته باشید.

۱٫ زیبایی شناسی

طیف گسترده ای از پارتیشن آلومینیومی در بازار وجود دارند که هر کدام به نوعی دارای مزایایی هستند. با این حال، استفاده هوشمندانه از این پارتیشن ها با طرحها و رنگ های مختلف میتواند جلوه دفتر شما را بهبود بخشد و فضای داخلی آن را تلطیف کند.

۲٫ ذخیره کنندگان فضا

پارتیشن اداری آلومینیومی

پارتیشن اداری آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی، بر خلاف پارتیشن های شیشه ای یا دیوار، فضای زیادی را در عرض خود ذخیره می کنند. آنها ممکن است به اندازه شیشه یا یک دیوار سیمانی با فضای شما ترکیب نشوند، اما به اندازه کافی قوی هستند تا از فضای شما حمایت کنند.

۳٫ مقرون به صرفه و کاربردی

پارتیشن های اداری از هر نوع، بهتر از دیوارهای صلب و دائمی هستند. پارتیشن آلومینیومی تاثیر ویژه ای دارند، زیرا ارزان ترین گزینه بوده و نور و گرما را در داخل اتاق هایی که پوشش می دهند، به طور موثر حفظ می کنند. پارتیشن آلومینیومی کارایی بالایی دارند، زیرا می توانند در هر زمان که بازسازی فضای اصلی دفتر شما ضروری است با کمترین تلاش برچیده شوند، زیرا آنها تنها یک دسته صفحات آلومینیومی سبک وزن بوده که موقت هستند.

۴٫ حریم خصوصی

حریم خصوصی یک مسئله مهم در دفاتر کار است، زیرا بسیاری از ادارات با هم کار می کنند و سر و صدای بیش از حد، می تواند اختلالی در عملکرد کارکنان ایجاد کند. بنابراین این پارتیشن ها میزان سر و صدا موجود در ادارات را کاهش می دهند و آن را برای انجام کار بیشتر و تمرکز بیشتر کارکنان آماده می کنند. این همچنین به کارکنان در محیط کار احساس امنیت می دهد.

۵٫ نورپردازی

روشنایی بخش مهمی از هر کسب و کار می باشد. اگر یک دیوار دائمی بسازید، نمی توانید از نور موجود در دفتر استفاده کنید. اما از آنجا که پارتیشن آلومینیومی چیزی جز صفحات آلومینیومی نیستند، آنها نور بسیار بیشتری را از خود عبور می دهند و به فضای اداری شما بدون استفاده از منابع نوری اضافی، نور کافی را ارائه می دهند که این منابع نوری اضافی می تواند هزینه زیادی را به شما تحمیل کند.

نتیجه
امروزه با افزایش نیاز به فضاهای اداری، داشتن پارتیشن‌های اداری بهترین راه برای استفاده کارآمد از فضای اداری شما است، زیرا آنها ارزان هستند و همچنین از آنجا که دفاتر کار ممکن است مدام نیاز به تغییر وضعیت داشته باشند، استفاده از این اقلام فرآیند بازسازی را در مقایسه با زمانی که شما از دیوارهای صلب استفاده کنید، آسان تر می کند و تمام مشکلات مربوط به آن را از بین می برد. آنها سبک وزن هستند، می توانند به آسانی جدا شوند و قابل حمل باشند. آنها همچنین می توانند به تناسب مشخصات دفتر کار جدید شما با هزینه کم دوباره طراحی و ساخته شوند، و با این اوصاف زندگی حتی ساده تر نیز می شود.

برخی از پروژه های اجرایی پارتیشن آلومینیومی

 

۱- بانک مسکن شعبه خیابان بهار ۲- بانک مسکن شعبه مرکزی ۳- بانک مسکن شعبه حکیم ۴- بانک مسکن شعبه مرکزی کرج ۵- بانک مسکن شعبه محمد شهرکرج ۶- بانک ملی شعبه هنگام ۷- بانک ملی شعبه شهید طالقانی ۸- بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد ۹- بانک ملی شعبه هفده شهریور ۱۰- بانک ملی شعبه ناز آزاد و ..