۵ ویژگی پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای بدون قاب

خانه / مقالات  / ۵ ویژگی پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای بدون قاب
پارتیشن‌ شیشه‌ای بدون قاب

۵ ویژگی پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای بدون قاب

پارتیشن‌های شیشه‌ای بهترین انتخاب برای فراهم کردن ظاهری زیبا، شیک و حرفه‌ای در همه‌ی دفاتر کاری است. شیشه‌ بدون قاب نیز نه تنها جذابیت بصری دارد، بلکه امکان عبور نور طبیعی در محیط‌های تاریک را نیز فراهم می‌کند.
با پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای بدون قاب همچنین می‌توان طرح کلی محیط کار را کاملا تغییر داد و از تمام قسمت‌های فضا استفاده کرد.
در زیر به برخی از ویژگی‌های مهم پارتیشن‌های شیشه‌ای بدون قاب اشاره می‌کنیم.

ویژگی‌های مهم پارتیشن‌های شیشه‌ای

تک جداره و دوجداره

پارتیشن‌های شیشه‌ای بدون قاب، هم به صورت تک جداره و هم دوجداره موجود هستند، و هرکدام هم مزایای خاص خود را دارد. حداقل اندازه‌ صنعتی پارتیشن‌های شیشه‌ای تک جداره، ۲۵ میلیمتر مربع می‌باشد. میان عبور نور از این پارتیشن‌ها بسیار زیاد است و ارزان‌تر نیز هستند، اما در رابطه با صدا خیلی عایق نیستند.

از این رو کارفرمایانی که به دنبال پارتیشن‌های شیشه‌ای هستند که در رابطه با صدا موثرتر عمل کنند، بهتر است از پارتیشن‌ اداری دوجداره استفاده کنند. ترکیب شیشه‌ ضخیم و لمینت شده در این پارتیشن‌ها، توانایی آنها در کاهش سروصدا را بسیار بالا می‌برد و در عین حال ظاهری موزون نیز دارد.

ظاهر یکپارچه

پارتیشن‌های شیشه‌ای بدون قاب، اتصالات ناخوشایندی که در دیگر پارتیشن‌ها کاملا مشهود است را ندارد. آنها را می‌توان به دلخواه خودتان و به هرشکلی که خودتان می‌خواهید نصب کرد. برای فراهم کردن ظاهری یکپارچه برای پارتیشن‌های شیشه‌ای، آنها را با استفاده از پیچ‌ و مهره‌ها یا مهره‌های سیلیکونی عملا نامرئی به هم متصل می‌کنند. پارتیشن‌های شیشه‌ای بدون قاب را می‌توان به طور کامل از هم جدا کرد و بسته به نیاز در هرجا و به هر صورتی نصب کرد.

ستون‌های پشتیبان ساختاری، ظاهری یک‌دست فراهم می‌کنند

پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای دوجداره، نیاز به تکیه‌گاه بیشتری برای پنل‌های شیشه‌ای دوجداره دارند. ستون‌های با طرح‌های منحصر به فرد، تکیه‌گاه پنل‌های شیشه‌ای دوجداره خواهند بود. این طرح‌ها بسیار نوآورانه در دکوراسیون داخلی دفاتر کار هستند و برخی از آنها نیازی به لایه‌سازی سیلیکونی نیز ندارند و در عین حال در صورت لزوم امکان نصب پرده کرکره نیز دارند. به عنوان تکیه‌گاه برای پارتیشن ها، به جای ستون‌های معمولی می‌توان از ستون‌های شفاف استفاده کرد، به این ترتیب هیچ درزی وجود نخواهد داشت و ظاهر پنل یکپارچه باقی می‌ماند.

طرح‌های سفارشی

یکی از ویژگی‌های پارتیشن‌های شیشه‌ای بدون قاب، این است که کاملا قابل تنظیم هستند. آنها را می‌توانید به توجه به نیازها و اولویت‌های شخصی خودتان نصب کنید. پارتیشن‌های شیشه‌ای را می‌توان بر حسب نیاز یا خیلی ساده و یا خیلی چشمگیر طراحی کرد.
طرح‌های ساده‌ پارتیشن‌ اداری شیشه‌ای نیز می‌تواند به خوبی طرح‌های شلوغ و چشمگیر زیبا و جذاب به نظر برسد. همچنین توسط پوشش پودری می توان پارتیشن‌های شیشه‌ای را به رنگ‌های دلخواه سفارشی کرد. تمامی پارتیشن‌ها را می‌توان به کمک چاپ لوگو یا دیگر طرح و شکل‌ها و به رنگ‌های مختلف سفارشی کرد.

تنوع درب

پارتیشن‌های شیشه‌ای بدون قاب را می‌توان به راحتی با انواع متنوع درب‌ها، مانند درب‌های شیشه‌ای بدون قاب و درب‌های کشویی شیشه‌ای و یا هر طرح دیگری ترکیب کرد. پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای بدون قاب، راه‌حلی ساده و در عین حال بسیار موثر برای تبدیل فضای کار به محیطی شاد، روشن و کارآمد هستند. پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای، چه تک‌جداره و چه دوجداره باشند، می‌توانند به دکوراسیون اداری دفتر کار شما ظاهری شیک و حرفه‌ای بدهند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پارتیشن‌های اداری، از وبسایت ما دیدن کنید و مقالات ما را در این زمینه بخوانید.

کاربرد پارتیشن اداری شیشه ای

۵ نوع پارتیشن اداری شیشه ای بزرگ برای فضای کاری شما

دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را ثبت کنید