کمد دیواری

خانه / کمد دیواری

کمد های دیواری در منازل ، ادارات و … استفاده می شوند بحث این جاست که خیلی ها به دنبال کمد دیواری های جدید هستند تا بتوانند آن را با دکور محل کارشان یا منزلشان هماهنگ کنند.

هنگامی که تصمیم گرفته اید یک کمد سفارشی بسازید، باید دو نکته را در طراحی آن در نظر بگیرد ؛ یکی طراحی بصری و دیگری طراحی فضایی. کمد سفارشی شما باید هم از لحاظ بصری خیره کننده و هم کاربردی باشد.

تناسب داشتن به معنی کسل کننده بودن نیست. هر وسیله ای که در خانه شماست باید مانند یک اثر هنری باشد ، و کمد شما هم از این قضیه مستثنا نیست. کمد هم باید مانند مابقی لوازم شما، چشم گیر باشد. ایده ها و سبک مورد نظر خود را با متخصص طراحی تان درمیان بگذارید تا به آنها واقعیت ببخشد. شما می توانید از میان انواع پرداخت ها ، مواد و تجهیزات موجود ، برای ساخت کمد خود استفاده کنید تا ظاهر آن را حتی فریبنده تر از قبل کنید.

البته یک کمد پر زرق و برق چه فایده ای دارد اگر با بقیه لوازم شما متناسب نباشد؟ این جاست که یک متخصص طراحی کاردرست، می تواند استعدادهای واقعی خود را نشان دهد. چنین متخصصی باید تمام قسمت ها را اندازه گیری کرده و نیازهای مشتری را هم درنظر بگیرد ، تا حداکثر استفاده را از فضا داشته باشد. بعد از تمام شدن کار طراح ، از اینکه چه مقدار از فضا را بیهوده تلف کرده بودید شگفت زده خواهید شد.پس اعتماد کنید و کار طراحی کمد دیواری منزل و شرکتتان را به مجموعه ی مکعب گروپ بسپارید.